KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956345

nr 1395 6345

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad OL. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x61

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:06:10

30/4 19:37:41 1      Vinnande bud

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren