KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12218485

nr 1221 8485

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad -71, Kalas. Olja på pannå, 34x40

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:41:22

28/11 15:58:10 1      Vinnande bud

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren