KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178484
nr 1217 8484
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Gubbar Grekland, monogramsignerad -73. Olja på duk, 25x28
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:45:55
700 kr
800 kr
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren