KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16325177
nr 1632 5177
Olle Krantz (1906-1999), Sverige. Signerad, "Vuxendop vid Vetterns strand", 1939. Olja på duk, 116x127 cm, yttermått inklusive ram: 124x136 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:46:50
3/7 21:15:54
100 kr
15/7 18:50:46