KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477225
nr 1447 7225
Olle Idewall
(1928-1991), Sverige
Oljemålning, Olle Idewall (f. 1928), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 29x59, yttermått inklusive ram: 48x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:23:43
6/2 01:20:20
Olle Idewall
Läs mer om Olle Idewall