KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299120
nr 1429 9120
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på pannå, 21x25cm, yttermått inklusive ram: 31x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:26:17
26/10 15:54:35
150 kr
1/11 18:20:04
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström