KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475236
nr 1747 5236
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Fiskare. Signerad, daterad -51, oramad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 33x41
Utrop:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:41:27
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström