KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411008

nr 1241 1008

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, Ej signerad. Olja på duk, 56x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:03:25

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström