KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13034478
nr 1303 4478
Olavi Laine
(1922-1983), Finland
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), stilleben, signerad. Olja på duk, 63x83 cm
Olavi Laine, finländsk bildkonstnär född 1922, död 1983.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:02:22
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr