KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7361016
nr 736 1016
Okänd Konstnär, 16-1700-tal. Interiör. Sign. med monogram. Duk 70x90. Skador
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 30 januari 2012
16/1 00:52:05
- Klassiska