ART / Oil paintings / Oil painting 13015328
nr 1301 5328
OIL PAINTING
unidentified artist. Vinterväg, signed with monogram, 1894, olja på plåt, 37x24 cm,
Oidentifierad konstnär. Vinterväg, Monogramsignerad, 1894, olja på plåt, 37x24 cm
SEK 400
Monday January 20 2020
at 18:46:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
350 kr