KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064434

nr 1606 4434

Oidentifierad konstnär. Venedig. Signerad. Olja på duk, 99x68 cm, yttermått inklusive ram: 113x82 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:23:18