KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8641708
nr 864 1708
Oidentifierad Konstnär, Tyskland 16-1700-tal, Hieronymus drömmar, duk. 82x110, oramad
Kondition: äldre duklagningar
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:59:31
8/12 14:13:48