KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308093
nr 1230 8093
Oidentifierad konstnär. Tunnelbaneperrong Stockholm. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 53x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:04:08
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm