KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897248

nr 1489 7248

Oidentifierad konstnär. Träd, ej signerad. Olja på pannå, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 19:07:56

12/9 18:50:20 1      Vinnande bud