KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495014
nr 1649 5014
Oidentifierad konstnär. Torgmarknad, Signerad. Olja på duk, 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:18:03
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)