KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929085

nr 1492 9085

Oidentifierad konstnär. Takåsar. Signerad, daterad -57. Olja på pannå, 34x62 cm, yttermått inklusive ram: 48x76 cm

Kondition: skadad duk, krakelering

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:53:26

25/9 22:38:32 1      Vinnande bud