KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725226
nr 1372 5226
Oidentifierad konstnär. Sydländskt landskap med hus. Ej signerad. Olja på pannå, 18x12 cm
Kondition: ej ram
Utrop:
500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:38:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.600 kr
7
2.200 kr
1.900 kr
7
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
7
2.200 kr (Budbetjänt)
8
2.400 kr
9
3.200 kr
10
3.600 kr
9