KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132080
nr 1713 2080
Oidentifierad konstnär. Sydländsk by. Signerad AN -34. Olja på pannå, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:11:53
8/7 05:20:17
300 kr
11/7 13:32:29