KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191489
nr 1219 1489
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad G Arvlind 1941. Olja på pannå, 40x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:26:30
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr