KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191489

nr 1219 1489

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad G Arvlind 1941. Olja på pannå, 40x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:26:30