KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246183
*
nr 1424 6183
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2021
kl 18:12:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 19:05:39
1
100 kr
8/10 16:06:30
2
600 kr
11/10 17:40:06
3
200 kr
11/10 17:40:06
2
250 kr (Budbetjänt)
11/10 17:40:30
3
400 kr
11/10 17:40:30
2
450 kr (Budbetjänt)
11/10 17:44:25
3
500 kr
11/10 17:44:25
2
600 kr (Budbetjänt)
11/10 18:07:04
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1424 6183
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/10 19:05:39 | 1 | 100 kr |
| 8/10 16:06:30 | 2 | 600 kr |
| 11/10 17:40:06 | 3 | 200 kr |
| 11/10 17:40:06 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 11/10 17:40:30 | 3 | 400 kr |
| 11/10 17:40:30 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 11/10 17:44:25 | 3 | 500 kr |
| 11/10 17:44:25 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 11/10 18:07:04 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



