KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118379
*
nr 1611 8379
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Från Café i Klarakvarteren, Signerad Johansson. Olja på duk, 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 19:25:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 21:47:04
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: café i klarakvarteren olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Kondition: skadad duk
nr 1611 8379
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Från Café i Klarakvarteren, Signerad Johansson. Olja på duk, 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Kondition: skadad duk
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/4 21:47:04 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: café i klarakvarteren olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



