KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144189
nr 1514 4189
Oidentifierad konstnär. "Still life". Signerad Guillem. Olja på duk, 64x79 cm, yttermått inklusive ram: 91x108 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:52:19
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)