KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914191

nr 1391 4191

Oidentifierad konstnär. Stående kvinnlig akt. Ej signerad. Olja på duk, 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 115x85 cm

Konditionsrapport: färbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:40:35