KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108414
*
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 19:52:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 01:15:59
1
300 kr
1/4 17:25:42
2
150 kr
1/4 17:25:42
1
200 kr (Budbetjänt)
1/4 17:29:13
2
250 kr
1/4 17:29:13
1
300 kr (Budbetjänt)
1/4 18:49:57
3
500 kr
1/4 19:47:00
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/3 01:15:59 | 1 | 300 kr |
| 1/4 17:25:42 | 2 | 150 kr |
| 1/4 17:25:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 1/4 17:29:13 | 2 | 250 kr |
| 1/4 17:29:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 1/4 18:49:57 | 3 | 500 kr |
| 1/4 19:47:00 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53



