KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808307

nr 1480 8307

Oidentifierad konstnär. Skärgårdslandskap, ej signerad. Olja på duk, 30x50 cm, yttermått inklusive ram: 43x63 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:12:53

30/7 09:13:16 1      Vinnande bud