KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064457
nr 1206 4457
oidentifierad konstnär, sjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 43x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:35:42
150 kr
200 kr