KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16655409

nr 1665 5409

Oidentifierad konstnär. Siv W M Nordqvist, "San Remo". Signerad. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:10:35