KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499400
nr 1449 9400
Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 65x100, yttermått inklusive ram: 76x112 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:38:03
21/2 20:33:03
21/2 20:33:57