KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16283323
nr 1628 3323
Oidentifierad konstnär. Signerad, Venedig. Olja på duk, 47x67 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:46:24
150 kr
200 kr