KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004217
nr 1300 4217
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ubud Bali. Olja på duk, Figurscen, 82x168 cm
Kondition: lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:11:50
13/1 18:11:43
400 kr
13/1 19:04:44