KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143374
nr 1514 3374
Oidentifierad konstnär. Signerad T Söderholm, kust. Olja på duk, 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 43x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:31:33
100 kr
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)