KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016325

nr 1301 6325

Oidentifierad konstnär. Signerad. Sydländsk by. Olja på duk, 80x60 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:56:42