KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652063
nr 1565 2063
Oidentifierad konstnär. Signerad Suohan, Stockholm. Olja på duk, 30x40, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:22:28
25/9 18:15:58
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm