KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277308
nr 1727 7308
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 52x40 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:10:37
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)