KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17098207
nr 1709 8207
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:18:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr