KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759132
nr 1575 9132
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:31:55
27/10 08:58:10
100 kr
30/10 15:06:29