KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969245
nr 1696 9245
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 april 2025
kl 18:55:36
26/4 09:50:34
100 kr
28/4 11:27:48