KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903342
nr 1390 3342
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1880, stilleben. Olja på duk, 28x22, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:52:11
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr