KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274055
nr 1627 4055
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:24:53
300 kr
350 kr
400 kr