KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074287

nr 1507 4287

Oidentifierad konstnär. Signerad, sommarmotiv. Olja på pannå, 27x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:10:54

1/12 14:25:33 1      Vinnande bud