KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928157

nr 1492 8157

Oidentifierad konstnär. Signerad, Solrosor. Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:20:53