KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475142
nr 1547 5142
Oidentifierad konstnär. Signerad, Solnedgång. Olja på pannå, 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:03:51
500 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)