ART / Oil paintings / Oil painting 14719480
nr 1471 9480
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, "solbelyst gärdesgård". Oil on canvas, outer dimensions including frame: 56x63,
Oidentifierad konstnär. Signerad, "solbelyst gärdesgård". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
SEK 300
Monday May 30 2022
at 20:52:41
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)