KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464006
nr 1346 4006
Oidentifierad konstnär. Signerad, slagskepp. Olja på duk, 46x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:48:28
300 kr
350 kr
400 kr