KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038394
nr 1303 8394
Oidentifierad konstnär. Signerad. Skog. Olja på duk, 59x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:33:34
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr