KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569103

nr 1656 9103

Oidentifierad konstnär. Signerad Shery, daterad -80, zebror. Olja på duk, ej ramad, 64x128 cm, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 november 2024
kl 19:32:05