KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507108

nr 1550 7108

Oidentifierad konstnär. Signerad S Folkow, blomsterstilleben, daterad -43. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:01:25