ART / Oil paintings / Oil painting 13636821
nr 1363 6821
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Russia, Gårdsmotiv. Oil on panel, 28x38,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland, Gårdsmotiv. Olja på pannå, 28x38 cm
800
SEK 600
Monday November 30 2020
at 18:56:13
30/11 13:25:45
500 kr
30/11 18:48:43