KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495013
nr 1649 5013
Oidentifierad konstnär. Signerad, Rosén, "Motiv från Djurgården". Signerad, daterad -31. Olja på pannå, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:56:26
13/10 16:54:14